תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון 1-800-375-375 מגדיר מזיקים
ביצוע הדברה לדירות חדשות

ביצוע הדברה לדירות חדשות

רכשתם דירה חדשה מהקבלן? בשעה טובה. אבל רגע לפני שאתם מכניסים רהיטים ומתחילים להשתקע, חשוב שתעשו הדברה לדירה. הרבה נוטים לחשוב שהדברה עושים רק כאשר מופיעים מזיקים, הדבר לא נכון ולהיפך עדיף לעשות הדברה מונעת לפני שמגיעים מזיקים ואנחנו לא מדברים רק על ג'וקים וחרקים. 

למה לעשות הדברה בדירה חדשה?

הדברה בדירה חדשה היא לא חובה אבל היא רצויה ויש לזה מספר סיבות, ראשית הדברה בדירה ריקה הרבה יותר קל לעשות ואפשר להגיע לכל מיני פינות ומקומות אסטרטגיים שלא ניתן להגיע אליהן כאשר יש רהיטים. שנית אף אחד לא גר בבית ולכן ניתן לפזר חומר בנדיבות שיחזיק מעמד לתקופה ממושכת יותר, שלישית במהלך בנייה חופרים עמוק ביסודות ועושים חיבורים לביוב ובדרך כלל צצים מרעד האדמה כל מיני חרקים לכן הזמן הכי נכון לעשות הדברה ראשונה הוא לפני היישוב של הדירה.

איזו סוג הדברה כדאי לעשות

אנחנו ממליצים לעשות הדברה כנגד מספר מזיקים: 

  • הדברה הפופולארית נגד תיקנים וחרקים - מכסה בעצם את רוב סוגי החרקים והיא ההדברה הנכונה והראויה לעשות. חומרי ההדברה מהדור החדש מבוססי הדברה ירוקה וחומרים מיקרוקאפסולריים המאפשרים היצמדות של חומר ההדברה אל החרק כדי שישא אותו אל הקן ושם הוא משתחרר ומחסל את הקן מהיסוד.
  • הדברה נגד טרמיטים - הדברה חדשה ודיי פופולאריות בעיקר בבתים משולבי עץ, קשה מאוד להתמודד עם טרמיטים כשהם כבר מופיעים, אבל ישנן שיטות הדברת מנע מועילות המאפשרות הרחקת הטרמיטים, תמיד טוב וכדאי לבצע
  • הדברה נגד יתושים - אמנם אנחנו מכנים את זה כ"הדברה" אך הדבר לא מדוייק כי בעצם מדובר בהרחקת יתושים באמצעות רשתות על החלונות. תחום זה נחשב בתחום ההדברה כיוון שהרבה חברות הדברה מספקות גם פיתרון זה.
  • הדברה נגד עטפלים - יותר נכון "הרחקת עטלפים" - שיטות מתקדמות להתקנת מכשירים המרחיקים עטלפים מהאיזור, מאוד מומלץ ומאוד כדאי לבניינים גבוהים בעלי גגות או מרפסות מקורות וגם לבתים עם עצים
  • הדברה נגד יונים - יש לכם מרפסת? כדאי מאוד לחשוב על הרחקת יונים שעושות נזק רב על ידי התקנת רשתות במסתורי כביסה או הצבת דוקרנים במקומות אסטרטגיים לקינון על ידי היונים

ביצוע הדברה בפרוייקט אשלים בשחר

לאחרונה קיבלנו מקבלן דרישה לביצוע הדברה כוללת לפרוייקט "אשלים בשחר" פרוייקט קוטג בשכונת השחר דימונה החדשה והמתפתחת. לאחר מחקר ובדיקת השטח התאמנו את ההצעה בדיוק לצרכי הלקוח וביצענו אותו על הצד הטוב ביותר והאיכותי ביותר, הלקוח לא חסך וביצע את כל סוגי ההדברה הנדרשות על מנת לתת את המענה הטוב ביותר ללוקוחותיו.

* קרדיט תמונה https://www.freepik.com/ 

השאירו פרטים
התקשרו לטלפון: 1-800-375-375