תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון 1-800-375-375 מגדיר מזיקים
איך מגנים על חיות המחמד שלנו בזמן הדברה בבית?

איך מגנים על חיות המחמד שלנו בזמן הדברה בבית?

הגיע הזמן לבצע הדברה בבית כדי למנוע התפשטות של מזיקים שעשויים לפגוע ברכוש ולסכן את הבריאות. מדבירים מקצועיים מגיעים עם ציוד מיוחד ותכשירים מתקדמים להשמדת פשפשים, נמלים ומקקים על מנת להבטיח סביבת מגורים נקייה ממזיקים ונעימה למחיה.

מה קורה אבל כשיש לנו בבית חיית מחמד וצריכה להתרחש הדברה? איך נגן עליהם מפני חומרי ההדברה?

אין תחרות למקצועיות

לפני הכל, חשוב לבחור מדביר מקצועי, מומלץ ואמין שאכן משתמש בחומרי הדברה איכותיים שמאפשרים חזרה מהירה הביתה ולשגרה. כדאי לתאם ציפיות מול המדביר בכל הנוגע למה יש להדביר כאשר קיימים פתרונות ייעודיים לכל מזיק והאם את כל הבית או רק חלקים ממנו. חשוב לתאם את ההדברה בזמן בו תוכלו להוציא פיזית את חיית המחמד מהבית שלא תהיה בזמן ההדברה עצמה. כדאי לבחור מדבירים בעלי הרישיונות הדרושים לביצוע ההדברות הנ"ל ולבדוק איזה סוג הדברה הם מציעים כשיש הדברות מחומרי הדברה שנחשבים פחות מזיקים מאחרים כך שההשפעה לטווח הארוך של חומרי ההדברה תעבוד היטב נגד המזיקים אך לא תסכן את בני הבית.

לא מתחילים לפני שמבצעים בדיקת רעלנים

מומלץ לבדוק עם המדביר אם הוא בורר היטב את חומרי ההדברה כמו בחירת חומרים בעלי רעילות נמוכה כאשר ניתן להתייעץ עם הוטרינר לגבי רשימת חומרי ההדברה בהם ישתמשו המדברים על מנת לוודא שהם אינם מסכנים את בעל החיים שלנו. חשוב לקבל רשימה מפורטת ככל שניתן של החומרים הפעילים בתכשירי ההדברה שלא לפספס חלילה רכיב כלשהו שעשוי להיות מסוכן.

כמו כן, חשוב לבדוק היכן מרוססים חומרי ההדברה כדי למנוע מחיית המחמד עם החזרה הביתה גישה למקומות בהם יש חומר פעיל. לרוב מדובר במוקדים שחיות מחמד לא מגיעות אליהם כמו למשל, תעלות חשמל, החלק הפנימי של הארונות וכדומה וניתן כמובן להרחיק את חיית המחמד ככל שניתן ממקומות מרוססים עד שהבית אוורר ובוצע ניקיון יסודי לאחר ההדברה. כדאי להכניס את חיית המחמד רק לאחר שהבית אוורר היטב ונשטף כראוי ויובש היטב גם אם מדובר בהמתנה של מספר שעות או לילה מחוץ לבית תוך כמובן מציאת פתרון לינה נעים ונוח לחיית המחמד.

גם במקרה זה כדאי להתייעץ עם הוטרינר כמה זמן כדאי לחכות עד החזרה הביתה של חיית המחמד לאחר אוורור וניקיון כי לעיתים ההמלצות שונות לכלב ולחתול.

הדברה ביתית מסייעת גם במאבק בפרעושים מהם סובלים בעלי חיים רבים. פרעושים גורמים לגירויים בעור ויכולים להביא גם להופעת דלקות ומחלות שונות הן אצל חיות המחמד והן אצלי בני אדם. אפשר להבין שמדובר בבעיית פרעושים עם חיית המחמד (או אתם) סובלים לפתע מגירוי בעור, אדמומיות, פריחה חשודה או זיהום.

ההדברה הביתית יכולה לסייע גם בקטילת הפרעושים בבית ומכאן החשיבות הרבה שלה. אפשר כמובן להשתמש בתכשירים להדברת פשפשים וקרציות המתאימים ובטוחים לשימוש על חיית המחמד (ניתן למצוא כאן תכשירי הדברה מתאימים לכלבים) ומתאימים הן למניעת פרעושים והן בהדברת הפרעושים. אפשר למצוא תרסיס מיוחד נגד פרעושים ואפילו קולר נגד פרעושים וקרציות כאשר יש קולרים שונים לפי גודל הכלב. כמו כן, אמפולות המתאימות לטיפול וכדאי להתייעץ עם החנות ממנה מזמינים את המוצר בנוגע למוצר המתאים ביותר לחיית המחמד שלכם.

אל תמנעו מהדברה שנתית כי היא משמעותית לאיכות החיים, אבל חשוב להקפיד על הדברה מקצועית בחומרים שאינם מסכנים את חיית המחמד והרחקתה מהבית עד שהאזור בטוח וכמובן, יש לשים לב לתמרורי אזהרה במידה וחלה תגובה חשודה של בעל החיים בשלב לאחר ההדברה מפריחה בעור ועד קשיי נשימה.

להזמנת שירותינו השאירו פרטים
התקשרו לטלפון: 1-800-375-375