תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון 1-800-375-375 מגדיר מזיקים
הדברה ירוקה

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה זה שם כולל להדברות שנעשות ללא חומרים כימיים. בהדברות ירוקות לא משתמשים בחומרים מסוכנים לסביבה או לבני האדם, אלא משתמשים בשיטות שונות כדי להרחיק את המזיקים ולגרום להם לא לרצות להישאר במקום מבלי לסכן את הסיבה או בני אדם וחיות מחמד, ובמקרים מסוימים אפילו לא את המזיקים עצמם. הדברה ירוקה הפכה להיות מאוד מקובלת בשנים האחרונות בכל רחבי הארץ ומשתמשים בה במקומות שונים כולל בתל אביב, בפתח תקווה, בגבעתיים, ברמת גן ובמקומות נוספים במרכז ורחבי הארץ בכלל.

בעבר,  הדברה ירוקה הייתה נחשבת לפחות טובה מכיוון שזמן קצר לאחר ההדברה, המזיקים היו חוזרים וממשיכים לעשות את שלהם. כיום, מצאו שיטות נוספות ומתקדמות יותר כדי לבצע הדברה ירוקה והיא נחשבת הדברה יעילה מאוד לתקופות ארוכות. ישנם מדריכים רבים באינטרנט שמסבירים איך לנסות הדברה ירוקה בבית. שיטות אלו לא תמיד עוזרות, אבל לפני שפונים לחברת הדברה, אנשים רבים מעדיפים לנסות את אותן שיטות כי הן זולות וקלות.

סוגים שונים של הדברה ירוקה

  • הדברה אלקטרונית
  • הדברה ביולוגית
  • הדברה אורגנית או הדברה טבעית

הדברה אלקטרונית -  הדברה אשר בה משתמשים בציוד מיוחד אשר נועד להרחיק חרקים ומזיקים נוספים. בהדברה זו משתמשים בציוד מיוחד אשר משתמש בשיטות שונות על מנת למשוך את החרקים אל המוצר החשמלי ולאחר מכן מחשמל אותם. שנם גם כלים אשר משמיעים קול שאינו נשמע על ידי בני אדם וכך גורמים למזיקים להתרחק מהאזור. מוצרים אלו הם בדרך כלל מוצרים ביתיים שאפשר לקנות במחירים של 50-100 שקלים.

הדברה ביולוגית - הדברה ביולוגית היא הדברה שבה משתמשים בטבע על מנת להרחיק את המזיקים. בשיטה זו אפשר להשתמש בחתולים על מנת להרחיק עכברים או בבעלי חיים נוספים על מנת למנוע ממזיקים שונים להתקרב לאזור. שיטה זו פחות מומלצת ובה לא משתמשים אנשי מקצוע מכיוון שהיא לא בהכרח מביאה תוצאות, ובטח לא מאפשרת שליטה בסיסית על התוצאות, בניגוד להדברה כימית שבה אפשר לדעת למה לצפות.

בהגדרה אורגנית או ב הדברה טבעית - בהדברות אלו משתמשים בחומרים אחרים טבעיים על מנת להרחיק את המזיקים. דוגמה לכך, הם פרחים מסוימים אשר ידועים כמרחיקים מזיקים. שיטה זו היא שיטה מאוד זולה ופשוטה ואפשר לבצע אותה בבית ללא איש מקצוע.

ניסיתם כבר הכל והחרקים עדיין אצלכם? נשמח לעמוד לשירותכם
התקשרו לטלפון: 1-800-375-375