תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון 1-800-375-375 מגדיר מזיקים
הדברה למפעלים

הדברה למפעלים

על מנת לשמור על ניקיון במפעל או בעסק יש צורך בביצוע שירותי הדברה. שירותי הדברה לעסקים  מיועדים לבתי עסק על מנת לשמור על סביבת עבודה נאותה ללא מזיקים אשר המגע עימם עשוי להביא למחלות שונות.

אילו סוגי הדברה במפעלים קיימים

שירותי הדברה למפעלים ניתן לחלק למספר סוגי הדברה. הדברה בתוך שטח המפעל נועדה על מנת להרחיק מזיקים שונים ומעופפים הניזונים מחומרים שונים המצויים במפעל. פעולת ההדברה אורכת מספר שלבים במטרה למנוע את הופעתם של המזיקים במפעל.  בסיומה של פעולת ההדברה, יש צורך בפעולות תחזוקה במטרה למנוע את הופעתם של המזיקים.

נוסף על כך, הדברה במפעלים בהם מייצרים מזון מתרחשת בשטח המפעל בו מאוחסנים  מוצרי מזון  באמצעות ניטור מזיקים.  השימוש בשיטה הנ"ל נועד להרחיק את המזיקים השונים משטחו של המפעל . במסגרת פעולת הניטור חברת הדברה מבצעת פעולות שונות כגון הצבת מלכודות לחרקים, ניטור מכרסמים, ניטור תיקנים.

מקרים נוספים בהם מיושמת פעולת הדברה

ישנם מקרים נוספים בהם מיושמת פעולת ההדברה כגון במקרה של הרחקת יונים, הדברה של קיני נמלים וכן הדברת מעופפים.

שירותי הדברה למפעלים יש לבצע רק באמצעות חברה מקצועית

אם ברצונכם להבטיח מפעל נקי מחרקים ומזיקים שונים, יש לבצע את פעולת ההדברה באמצעות שימוש בשירותיה של חברה מקצועית בתחום. חברה מקצועית בתחום בעלת ניסיון רב תאפשר לכם לדעת כי הפעולה בוצעה תוך שימוש בחומרים איכותיים , דבר אשר יעניק מענה לבעיה.

בשל העובדה כי קיימות לא מעט חברות הדברה, חשוב ביותר לבחון את שנות הניסיון של החברה ולוודא כי מדובר בחברה בעלת ניסיון רב אשר כוללת צוות עובדים מנוסים הבקיאים בתחום. בשל העובדה כי מדובר בתחום בו ניתן לראות חומרי הדברה חדשים חשוב מאד לשכור את שירותיה של חברה בה צוות העובדים מקפיד להתעדכן לעיתים קרובות בתחום ויש ביכולתם לדעת רבות על חומרי ההדברה השונים.

הקפידו לקבוע עם נציגי החברה  - על מנת להתרשם מההיצע של החברה ההמלצה היא לקבוע פגישה עם נציגי החברה- באמצעות פגישה עם נציגי  החברה, תהיה לכם אפשרות לדעת  האם מדובר בחברה מקצועית המעסיקה צוות עובדים בעל  ניסיון רב. מאידך, אם החברה אינה נראית לכם, הרי באפשרותכם להמשיך ולחפש אחר חברות הדברה נוספת תוך היוועצות עם קולגות שלכם.

וודאו כי אתם מקבלים הצעת מחיר מתאימה לכם  - חברת הדברה תציע לכם הצעת מחיר בהתאם למקום המיועד לריסוס. עם זאת, ההמלצה היא לבדוק כמה עולה ריסוס במפעל על מנת לוודא כי ההצעה אשר ניתנה לכם אינה גבוהה יתר על המידה. אם מדובר בסכום גבוה, הרי הדבר צריך להדליק לכם נורה אדומה ויהיה עליכם לברר את סוגיית המחיר עם החברה  על מנת שלא תמצאו את עצמכם משלמים יתר על המידה.

הדברה למפעיל מזון

מבין כל המפעלים למיניהם, אחד מסוגי המפעלים המבוקשים ביותר אלו מפעלי המזון. הדברה למפעלי מזון חשובה יותר מכל מפעל אחר מכיוון שלא מדובר רק על נארות אסתטית או בריאות העובדים אלא בריאות של כל מי שמשתמש באוכל שמיוצר במפעלי מזון. בנוסף לכך, מפעלי מזון מועדים לפורענות בכל הקשור למזיקים ולכן יש להתקשר לחברת הדברה למפעלים כדי לבצע הדברה איכותית.

אם אתם מחפשים הדברה למפעלים - אנחנו פה בשבילכם. אלמוג הדברות

רוצה להזמין מדביר למפעל שלך? השאר פרטים!
התקשרו לטלפון: 1-800-375-375