תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון 1-800-375-375 מגדיר מזיקים
הדברת נמלים

הדברת נמלים

יצורים אוהבים לעבוד בקבוצות. ברגע שנמלה אחת מגלה 'אוצר' אצלכם בבית או בגינה, היא דואגת להעביר את המסר לשאר חברותיה לעבודה ובתוך זמן קצר נחילים של נמלים מגיעים אליכם ואתם מתקשים להיפתר מהם. בתקופת הקיץ הנמלים עושות נזק משמעותי יותר מכיוון שהן יוצאות ללקט אוכל לקראת החורף. בחורף התופעה של נמלים מתרחשת פחות אך לא בכל מקום.

בכל מקרה, הנמלים שאותם אתם רואים אצלכם בבית או בגינה, לא בהכרח עובדים לבד. יש עוד נמלים עובדות רבות שטורחות בעבודת בניית הקן ולעתים הקן הזה יכול להיות בסביבה. בעיה כזו יוצרת מחזור מתמשך של נמלים שבאות והולכות וריסוס חד פעמי באמצעות מוצרי מדף לא עושה את העבודה. לשם כך יש צורך בהדברת נמלים מקצועית על ידי אצל מדביר נמלים מומחה. 

מדביר שמבין בהדברת נמלים

הדברת נמלים אפקטיבית דורשת ניסיון רב שנים וידע מקצועי על מנת שיהיה אפשר להדביר את הנמלים בצורה רצינית. יש שיגידו שצריך לא רק להבין בעבודת ההדברה עצמה אלא בלהבין איך המוח של הנמלים עובד כדי לדעת מאיפה הם עלולים להגיע ולאתר במקצועיות את קן הנמלים כדי שיהיה אפשר להדביר שם באופן ממוקד. 

נמלים מסוכנות? צרו קשר במהירות

שימו לב, שבנוסף לנמלים היותם גורם מציק, הנמלים יכולות להזיק מאוד באופן ממשי, בין אם זה בנשיכות חזקות וכואבות (הנמלים האדומות) ובין אם זה בהרס של הבית כאשר מדובר בטרמיטים. איתור של נמלים מסוג מזיק יותר דורש הזמנה של מדביר בהקדם האפשרי - מדביר מעכשיו לעכשיו. אם אתם מחשפשים הדברות באזור המרכז ומעוניינים בשירות מהיר ומקצועי, צרו קשר.

מעוניין בהדברת נמלים בתוך זמן קצר?
התקשרו לטלפון: 1-800-375-375