תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון 1-800-375-375 מגדיר מזיקים
3 דרכים להרחקת יתושים

3 דרכים להרחקת יתושים

כולנו מבינים שהיתושים הם בעיה ואיננו רוצים אותם בקרבתנו. היתושים הם לא רק מטרד, הם גם סכנה של ממש. כיום ישנם בישראל זנים רבים של יתושים הכוללים מינים פולשים שלא היו כאן בעבר. ואם כניסתם של אותם מינים פולשים, יש גם מחלות מסוכנות המועברות על ידי היתושים. אז מה ניתן לעשות על מנת להרחיק את היתושים? להלן 3 דרכים להרחקת יתושים בביתכם.

דרכים להרחקת יתושים

שימוש בדוחי יתושים - דוחי יתושים הם חומרים כימיים, או חומרים ממקור טבעי המיועדים בדרך כלל למריחה על העור. חומרים אלו דוחים את היתושים ומסייעים להפחית את כמות היתושים באופן משמעותי. כיום ישנה מודעות לסכנות של החומרים הכימיים ולכן ישנה מגמה של שימוש בחומרים טבעיים, כמו למשל דוחי יתושים מבוססי סיטרונלה. אך מצד שני הם אינם יעילים באותו המידה כמו התכשירים הכימיים. ישנם גם דוחי יתושים המגיעים בצורות צמידים או צורות שונות החוסכות לכם את הצורך למרוח אותם על העור. דוחי יתושים הם אמצעי הרחקת יתושים חשוב שכדאי להשתמש בו כאשר אתם נמצאים בטיולים או שוהים בגינה. אם אתם נמצאים בתוך הבית, עדיף להפחית את השימוש בכל אותם החומרים וכדאי לחפש פתרונות אחרים.

חיסול מוקדי הדגירה של היתושים - יתושים מגיעים אלינו ממקורות מים עומדים. שם הם מטילים את הביצים ומתרבים. רובנו מדמיינים ביצות, וזה נכון; ביצות הן אכן מקום ממנו מגיעים יתושים רבים. אך אל תטעו, כל מקור מים עומדים, ולו הקטן ביותר, מתאים עבור היתושים. אנו יכולים למצוא יתושים בכל כלי פלסטיק קטן שבו הצטברו מי גשמים או מי השקיה. אפילו בתחתיות עציצים או ערמות פסולות בהן מצטברים מים. לכן הצעד הראשון בהרחקת יתושים הוא חיסול כל אותם מוקדי דגירה. וודאו שאין בגינתכם שום מקור של מים עומדים. דאגו לנקז ולהרחיק כל מפגע וכך תוכלו לצמצם את דגירת היתושים. במידה וישנה מכת יתושים רצינית, וישנו חשש שיש בקרבת מקום מוקד דגירה, הודיעו על כך לעירייה. הם יכולים לנקוט בפעולות לצורך חיסול המפגע או פעולות הדברה מקצועיות המתאימות למוקדי הדגירה של היתושים.

רשת נגד יתושים - התקנת רשת נגד יתושים היא הפתרון הטוב ביותר עבור הבית. רשתות הן פתרון מעולה להרחקת יתושים, הן אינן מאפשרות לשום יתוש לחדור לביתכם. חשוב להתקין רשת נגד יתושים על כל חלונות הבית ודלתות ההזזה. כך תמנעו מכל יתוש ומכל כל יתר החרקים המעופפים להיכנס לביתכם. זה יחסוך מכם את הצורך בשימוש בדוחי יתושים; זה בריא יותר וידידותי יותר לסביבה. ולמעשה התקנת רשת להרחקת יתושים היא גם הפתרון המשתלם מבחינה כלכלית. דוחי יתושים הם דבר יקר ובעונת היתושים תזדקקו להרבה מהם. ואילו רשת יתושים היא השקעה חד פעמית לשנים ארוכות ללא יתושים.

צור איתנו קשר
התקשרו לטלפון: 1-800-375-375